Współpraca

Współpraca

Współpraca z Nami się opłaca ! 🙂

Zapewniamy bezkompromisową jakość w stosunku do ceny. Cały asortyment jest na bieżąco produkowany ze świeżych surowców dostarczonych przez certyfikowanych dostawców.

Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, instytucje, placówki edukacyjne, sklepy te większe oraz osiedlowe markety, bankiety, a nawet otwarte imprezy integracyjne (masowe).

Działamy nieszablonowo, więc jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zlecenie polegające na zaopatrzeniu Klientów w świeżą żywność. Wydajny system produkcyjny, rewelacyjna kadra zakładowa, wysokie standardy jakościowe oraz obsługa Klienta na najwyższym poziomie pozwala na bezstresową współpracę na płaszczyźnie B2B oraz B2C.

Pozytywny feedback na Nasz temat oraz powracający zadowoleni Klienci nieustannie motywują Nas do większej ekspansji lokalnego rynku oraz powiększenia oferty o nowe produkty.

Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych otrzymaniem świeżych, zdrowych i tradycyjnych polskich dań. Dla klienta B2B przewidujemy indywidualną ofertę, a klienci detaliczni mogą otrzymać karty lojalnościowe z licznymi promocjami !

Polski Obiad swoją ofertę dedykuje tym, którzy cenią świeżość oraz jakość posiłku. Są świadomi wyboru między produktem z konserwantami o długiej dacie przydatności do spożycia oraz produktem bez konserwantów, który należy spożyć najlepiej w ciągu doby od wyprodukowania. I takie właśnie dania oferujemy. Ofertę dedykujemy również przedsiębiorstwom z uwagi na wysoką wydajność kuchni. Standard na najwyższym poziomie bez względu na to, czy Klientem jest osoba fizyczna czy instytucjonalna, prywatna czy masowa. Serwowane posiłki zyskały szeroką popularność w "MyHive" ze względu na jakość obsługi (transport, kontakt z Klientem, forma opakowania) oraz oczywiście ze względu na jakość samych posiłków.

Polski Obiad dostarcza posiłki zgodnie z ustalonym harmonogramem Klienta. W 80% dostawa odbywa się przed czasem lub na czas, pozostałe 20% to opóźnienia wynikające z nadmiaru zamówień lub utrudnień na drodze dojazdowej. Klient zawsze zostaje poinformowany, jeżeli godzina dostawy ulegnie zmianie. Odbiór osobisty "take away" jest możliwy z godzinach otwarcia lokalu i często jest związany z dodatkowym rabatem dla Klienta powyżej ustalonej kwoty zamówienia.

Polski Obiad realizuje także zamówienia ekspresowe. Niespodziewane spotkanie biznesowe ? Wizyta rodziny ? Sprostamy każdemu zadaniu. Niemniej nie zawsze możemy je zaakceptować ze względu na aktualne obłożenie na kuchni. Jeżeli zostanie przyjęte, Państwa zamówienie otrzymuje statut priorytetowego. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą, a samo zamówienie musi zostać przedpłacone gotówką, kartą lub BLIKI-em.

Polski Obiad nie uznaje "sztywnych" ram swojego menu. Możemy dla większych zamówień zrealizować posiłki z innego dnia tygodnia, np. we wtorek uruchomimy posiłki dostępne tylko w piątki. Możemy także zrealizować zamówienie z menu Klienta, pod warunkiem, że udostępni szczegółową recepturę. Nie korzystamy jednak z materiału Klienta - stosujemy tylko i wyłącznie swoje sprawdzone surowce.

Polski Obiad oferuje usługi gastronomiczne w standardowych godzinach otwarcia lokalu 7:00-16:30. Natomiast jeżeli jest zapotrzebowanie na produkty z Naszej oferty w innych godzinach - poza otwarciem lokalu - możemy je również zrealizować. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą oraz dotyczy jedynie większych zamówień od Klientów.

Polski Obiad dysponuje salą obiadową do 10 osób z pełną obsługą oraz podaniem gorących posiłków na miejscu. Spotkanie integracyjne ? Ze znajomymi ? Rodzinne ? Zrealizujemy większość spotkań grupowych. Proszę pamiętać, że komfortowa obsługa oraz przebywanie na sali dotyczy wyłącznie max 10 osób. Nie przyjmujemy zleceń na większe grupy osób.

Polski Obiad oferuje różne formy rozliczeń z Klientami B2B. Można na miejscu płacić gotówką, kartą oraz BLIK-iem. Przyjmujemy także płatności telefonicznie BLIK-iem. Dla partnerów B2B przewidujemy rozliczenia 2-tygodniowe lub miesięczne z tygodniowym terminem płatności dla większej wygody obsługi i realizacji zlecenia.

Zadzwoń !

Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się czegoś na szybko - prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny. Najskuteczniejszy sposób na rozwianie wszelkich Twoich wątpliwości.

515 986 983


Napisz !

Jeżeli nie spieszy się Tobie z uzyskaniem odpowiedzi, wolisz wszystko na spokojnie rozpisać w wiadomości - prosimy o kontakt przez formularz. Odpowiadamy w ciągu 24h.

Możesz Nam zaufać ! Nie wstydzimy się wyników, niech o Nas gadają !

Cenimy obustronną współpracę. Jeżeli dzięki Klientowi pojawią się kolejni Klienci - odwdzięczamy się wyjątkową ofertą promocyjną ! W Naszym podejściu nie wystarczy tylko sprzedać, należy dążyć do takiej relacji, aby Klient powrócił po więcej! Dlatego ciągle dążymy do jak najlepszego odbioru świadczonych przez Nas usług. Na każdym etapie współpracy jesteśmy do Państwa dyspozycji.

ŚWIEŻOŚĆ / JAKOŚĆ POSIŁKÓW
100%
DOSTAWA NA CZAS
80%
POWRACAJĄCY / STALI KLIENCI KAŻDEGO MSC.
85%
KLIENCI POLECAJĄCY NASZE USŁUGI
90%