FAQs

FAQs

Frequently Asked Questions

Polski Obiad dostarcza posiłki zgodnie z ustalonym harmonogramem Klienta. W 80% dostawa odbywa się przed czasem lub na czas, pozostałe 20% to opóźnienia wynikające z nadmiaru zamówień lub utrudnień na drodze dojazdowej. Klient zawsze zostaje poinformowany, jeżeli godzina dostawy ulegnie zmianie. Odbiór osobisty "take away" jest możliwy z godzinach otwarcia lokalu i często jest związany z dodatkowym rabatem dla Klienta powyżej ustalonej kwoty zamówienia.

Polski Obiad realizuje także zamówienia ekspresowe. Niespodziewane spotkanie biznesowe ? Wizyta rodziny ? Sprostamy każdemu zadaniu. Niemniej nie zawsze możemy je zaakceptować ze względu na aktualne obłożenie na kuchni. Jeżeli zostanie przyjęte, Państwa zamówienie otrzymuje statut priorytetowego. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą, a samo zamówienie musi zostać przedpłacone gotówką, kartą lub BLIKI-em.

Polski Obiad nie uznaje "sztywnych" ram swojego menu. Możemy dla większych zamówień zrealizować posiłki z innego dnia tygodnia, np. we wtorek uruchomimy posiłki dostępne tylko w piątki. Możemy także zrealizować zamówienie z menu Klienta, pod warunkiem, że udostępni szczegółową recepturę. Nie korzystamy jednak z materiału Klienta - stosujemy tylko i wyłącznie swoje sprawdzone surowce.

Polski Obiad swoją ofertę dedykuje tym, którzy cenią świeżość oraz jakość posiłku. Są świadomi wyboru między produktem z konserwantami o długiej dacie przydatności do spożycia oraz produktem bez konserwantów, który należy spożyć najlepiej w ciągu doby od wyprodukowania. I takie właśnie dania oferujemy. Ofertę dedykujemy również przedsiębiorstwom z uwagi na wysoką wydajność kuchni. Standard na najwyższym poziomie bez względu na to, czy Klientem jest osoba fizyczna czy instytucjonalna, prywatna czy masowa. Serwowane posiłki zyskały szeroką popularność w "MyHive" ze względu na jakość obsługi (transport, kontakt z Klientem, forma opakowania) oraz oczywiście ze względu na jakość samych posiłków.

Polski Obiad oferuje usługi gastronomiczne w standardowych godzinach otwarcia lokalu 7:00-16:30. Natomiast jeżeli jest zapotrzebowanie na produkty z Naszej oferty w innych godzinach - poza otwarciem lokalu - możemy je również zrealizować. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą oraz dotyczy jedynie większych zamówień od Klientów.

Polski Obiad oferuje różne formy rozliczeń z Klientami B2B. Można na miejscu płacić gotówką, kartą oraz BLIK-iem. Przyjmujemy także płatności telefonicznie BLIK-iem. Dla partnerów B2B przewidujemy rozliczenia 2-tygodniowe lub miesięczne z tygodniowym terminem płatności dla większej wygody obsługi i realizacji zlecenia.

Polski Obiad dysponuje salą obiadową do 10 osób z pełną obsługą oraz podaniem gorących posiłków na miejscu. Spotkanie integracyjne ? Ze znajomymi ? Rodzinne ? Zrealizujemy większość spotkań grupowych. Proszę pamiętać, że komfortowa obsługa oraz przebywanie na sali dotyczy wyłącznie max 10 osób. Nie przyjmujemy zleceń na większe grupy osób.