Catering B2B

Catering B2B

Współpraca z Nami się opłaca ! 🙂

Zapewniamy bezkompromisową jakość w stosunku do ceny. Cały asortyment jest na bieżąco produkowany ze świeżych surowców od certyfikowanych dostawców.

Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, instytucje, placówki edukacyjne, sklepy, osiedlowe markety, bankiety oraz imprezy integracyjne.

Działamy nieszablonowo, więc jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zlecenie polegające na zaopatrzeniu Klientów w świeżą żywność. Wydajny system produkcyjny, rewelacyjna kadra zakładowa, wysokie standardy jakościowe oraz obsługa Klienta pozwala na bezstresową współpracę na płaszczyźnie B2B oraz B2C.

Pozytywny feedback na Nasz temat oraz powracający zadowoleni Klienci nieustannie motywują Nas do większej ekspansji lokalnego rynku oraz powiększenia oferty o nowe produkty.

Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych otrzymaniem świeżych, zdrowych i tradycyjnych polskich dań. Dla klienta B2B przewidujemy indywidualną ofertę, a klienci detaliczni mogą otrzymać karty lojalnościowe z licznymi promocjami !

Polski Obiad swoją ofertę dedykuje tym, którzy cenią świeżość posiłku oraz są świadomi wyboru produktu, nad którego produkcją czuwa kilka systemów jakości. I takie właśnie dania oferujemy. Ofertę serwujemy głównie przedsiębiorstwom z uwagi na wysoką wydajność kuchni. Stosujemy standardy na najwyższym poziomie bez względu na specyfikę Klienta - osoba prywatna czy instytucjonalna. Serwowane posiłki zyskały szeroką popularność w "MyHive" ze względu na jakość obsługi (transport, kontakt z Klientem, forma opakowania i możliwość płatności kartą przy odbiorze) oraz oczywiście ze względu na jakość  oferowanych posiłków.

Polski Obiad dostarczy posiłki zgodnie z ustalonym harmonogramem. W 80% dostawa odbywa się przed czasem lub na czas, pozostałe 20% to opóźnienia wynikające z nadmiaru zamówień lub utrudnień na trasie dojazdowej. Klient zawsze zostaje poinformowany, jeżeli godzina dostawy ulegnie zmianie. Odbiór osobisty jest możliwy z godzinach otwarcia lokalu.

Polski Obiad realizuje także zamówienia ekspresowe. Niespodziewane spotkanie biznesowe ? Wizyta rodziny ? Sprostamy każdemu zadaniu. Niemniej nie zawsze możemy je zaakceptować ze względu na aktualne obłożenie na kuchni. Jeżeli zostanie przyjęte, Państwa zamówienie otrzymuje statut priorytetowego. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą, a samo zamówienie musi zostać przedpłacone gotówką, kartą lub BLIKiem przez telefon.

Polski Obiad serwuje posiłki wg. harmonogramu tygodniowego. Dla większych zamówień jesteśmy w stanie zrealizować mix tygodniowy. Jednakże potrzebujemy minimum jeden dzień na to aby przygotować posiłki np. w czwartek, które występują we wtorek itd. Jest to spowodowane tym, że nie robimy na tzw. "zapas" a jedynie określoną ilość konkretnego dania. Z tego powodu często dochodzi do braków w karcie w ciągu dnia w trosce o najwyższą jakość oferowanych posiłków. 

Polski Obiad oferuje usługi gastronomiczne w standardowych godzinach otwarcia lokalu 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Dla zainteresowanych możemy także przygotować posiłki w weekend oraz w godzinach - poza otwarciem lokalu. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą oraz dotyczy jedynie większych zamówień.

Polski Obiad dysponuje salą obiadową na maksymalnie 10 osób z pełną obsługą oraz salą szkoleniową dla 20 osób. Podawane są gorące posiłki oraz napoje. Zorganizujemy spotkanie integracyjne, w gronie znajomych, rodzinne, szkoleniowe oraz regeneracyjny obiad dla pracowników. Zrealizujemy większość spotkań grupowych. Proszę pamiętać, że limit 10 osób został wprowadzony dla komfortu obsługi oraz przebywania na sali obiadowej.

Polski Obiad oferuje kilka różnych form rozliczeń. Istnieje możliwość aby na miejscu zapłacić gotówką oraz kartą. Przyjmujemy także płatności telefonicznie BLIK. Każda współpraca z Klientem B2B wiąże się z przedpłatą w formie przelewu lub płatności gotówką oraz kartą w dniu dostawy posiłków. Wystawiamy F-VAT zbiorcze lub paragony z NIP. Przedpłata jest jedyną formą uniknięcia niepotrzebnych sytuacji. Niewykorzystana kwota z przedpłaty przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy.

Zadzwoń !

Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się czegoś na szybko - prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny. Najskuteczniejszy sposób na rozwianie wszelkich Twoich wątpliwości.

515 986 983


Napisz !

Jeżeli nie spieszy się Tobie z uzyskaniem odpowiedzi, wolisz wszystko na spokojnie rozpisać w wiadomości - prosimy o kontakt przez formularz. Odpowiadamy w ciągu 24h.

Możesz Nam zaufać ! Nie wstydzimy się wyników, niech o Nas gadają !

Cenimy obustronną współpracę. W Naszym podejściu nie wystarczy tylko sprzedać, dążymy do takiej relacji, aby Klient powrócił po więcej! Dlatego ciągle dążymy do jak najlepszego odbioru świadczonych przez Nas usług. Na każdym etapie współpracy jesteśmy do Państwa dyspozycji.

ŚWIEŻOŚĆ / JAKOŚĆ POSIŁKÓW
100%
DOSTAWA NA CZAS
80%
POWRACAJĄCY / STALI KLIENCI KAŻDEGO MSC.
85%
KLIENCI POLECAJĄCY NASZE USŁUGI
90%