Abonament

Abonament

Abonament obiadowy z dostawą

Obiady karnetowe to prosty i wygodny sposób na smaczne posiłki, które można spożyć w miejscu pracy lub w domu. Usługę można zamówić na min. miesiąc, a każdy kolejny miesiąc to więcej korzyści dla Ciebie – oszczędność czasu oraz środków. Kto najchętniej korzysta ? Pracownicy firm, single, młode pary, zabiegani rodzice, studenci, emeryci – w zasadzie każdy, kto ceni czas i wygodę z gotowych zdrowo przyrządzonych posiłków dostarczonych wprost pod wybrany adres. Dlaczego warto ? Standaryzacja Naszych posiłków gwarantuje niezmienność gramatury, jakości, smaku oraz ceny zakupionego karnetu obiadowego przez okres jego obowiązywania. Przedstawiamy cennik dla jednej osoby w wersji standardowej oraz powiększonej.


Four Plans

With the „Most Popular” price box.

ENTERPRISE$59

Sing Up
 • 10GB Disk Space
 • 100GB Monthly Bandwidth
 • 20 Email Accounts
 • Unlimited subdomains

STANDARD$17

Sing Up
 • 3GB Disk Space
 • 25GB Monthly Bandwidth
 • 5 Email Accounts
 • Unlimited subdomains

BASIC$9

Sing Up
 • 1GB Disk Space
 • 10GB Monthly Bandwidth
 • 2 Email Accounts
 • Unlimited subdomains

Normal

Polski Obiad swoją ofertę dedykuje tym, którzy cenią świeżość oraz jakość posiłku. Są świadomi wyboru między produktem z konserwantami o długiej dacie przydatności do spożycia oraz produktem bez konserwantów, który należy spożyć najlepiej w ciągu doby od wyprodukowania. I takie właśnie dania oferujemy. Ofertę dedykujemy również przedsiębiorstwom z uwagi na wysoką wydajność kuchni. Standard na najwyższym poziomie bez względu na to, czy Klientem jest osoba fizyczna czy instytucjonalna, prywatna czy masowa. Serwowane posiłki zyskały szeroką popularność w "MyHive" ze względu na jakość obsługi (transport, kontakt z Klientem, forma opakowania) oraz oczywiście ze względu na jakość samych posiłków.

Polski Obiad dostarcza posiłki zgodnie z ustalonym harmonogramem Klienta. W 80% dostawa odbywa się przed czasem lub na czas, pozostałe 20% to opóźnienia wynikające z nadmiaru zamówień lub utrudnień na drodze dojazdowej. Klient zawsze zostaje poinformowany, jeżeli godzina dostawy ulegnie zmianie. Odbiór osobisty "take away" jest możliwy z godzinach otwarcia lokalu i często jest związany z dodatkowym rabatem dla Klienta powyżej ustalonej kwoty zamówienia.

Polski Obiad realizuje także zamówienia ekspresowe. Niespodziewane spotkanie biznesowe ? Wizyta rodziny ? Sprostamy każdemu zadaniu. Niemniej nie zawsze możemy je zaakceptować ze względu na aktualne obłożenie na kuchni. Jeżeli zostanie przyjęte, Państwa zamówienie otrzymuje statut priorytetowego. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą, a samo zamówienie musi zostać przedpłacone gotówką, kartą lub BLIKI-em.

Polski Obiad nie uznaje "sztywnych" ram swojego menu. Możemy dla większych zamówień zrealizować posiłki z innego dnia tygodnia, np. we wtorek uruchomimy posiłki dostępne tylko w piątki. Możemy także zrealizować zamówienie z menu Klienta, pod warunkiem, że udostępni szczegółową recepturę. Nie korzystamy jednak z materiału Klienta - stosujemy tylko i wyłącznie swoje sprawdzone surowce.

Polski Obiad oferuje usługi gastronomiczne w standardowych godzinach otwarcia lokalu 7:00-16:30. Natomiast jeżeli jest zapotrzebowanie na produkty z Naszej oferty w innych godzinach - poza otwarciem lokalu - możemy je również zrealizować. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą oraz dotyczy jedynie większych zamówień od Klientów.

Polski Obiad dysponuje salą obiadową do 10 osób z pełną obsługą oraz podaniem gorących posiłków na miejscu. Spotkanie integracyjne ? Ze znajomymi ? Rodzinne ? Zrealizujemy większość spotkań grupowych. Proszę pamiętać, że komfortowa obsługa oraz przebywanie na sali dotyczy wyłącznie max 10 osób. Nie przyjmujemy zleceń na większe grupy osób.

Polski Obiad oferuje różne formy rozliczeń z Klientami B2B. Można na miejscu płacić gotówką, kartą oraz BLIK-iem. Przyjmujemy także płatności telefonicznie BLIK-iem. Dla partnerów B2B przewidujemy rozliczenia 2-tygodniowe lub miesięczne z tygodniowym terminem płatności dla większej wygody obsługi i realizacji zlecenia.